@birdy 2.0
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 cannon liki

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
sunshine^^

sunshine^^


Število prispevkov : 27
Join date : 13/12/2012

cannon liki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: cannon liki   cannon liki EmptyTor Jan 15, 2013 9:37 pm

Cannoni so liki, ki jim admini/moderatorji ustvarijo opise in uporabniki jih lahko uporabijo.
Kakšno je vaše mnenje o tem??? Ste že uporabili kaksn tak lik?? Ste ze bili na forumu kjer dovolijo le cannone???
Nazaj na vrh Go down
dream harder.

dream harder.


Število prispevkov : 11
Join date : 09/01/2013

cannon liki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: cannon liki   cannon liki EmptySre Jan 16, 2013 4:19 pm

meni so cannon liki všeč in so zelo uporabni. nvem, lažje mi je napisati celoten opis, če imaš že okvirno idejo napravljeno. sama tudi rada za forume pišem cannon like, ker lahko res na kratko uporabim svojo domišljijo. drugače pa še nisem bila naforumu kjer bi bili dovoljeni samo cannoni, ampak bi bilo zanimivo sodelovati na kakšnem takšnem forumu - zdej se mi zdi da v slovenščini forum s samo cannon liki ne obstaja.
Nazaj na vrh Go down
sunshine^^

sunshine^^


Število prispevkov : 27
Join date : 13/12/2012

cannon liki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: cannon liki   cannon liki EmptySre Jan 16, 2013 7:39 pm

Meni so vsec cannoni k so res dobro narjeni ampak mam vseeno precej rajsi sistem cannon families. drgac pa je bil en forum ampak ni nikol neki uspel.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





cannon liki Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: cannon liki   cannon liki Empty

Nazaj na vrh Go down
 
cannon liki
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
@birdy 2.0 :: RPG Help Community-
Pojdi na: